Przejdź do treści

|

Pon – Pt: 8.00 – 18.00

Poradnia lekarza rodzinnego NFZ – Centrum Medyczne Boćki

Twoje zdrowie to nasz priorytet

  • Pomarańczowe plastry na ranęPoradnia lekarza rodzinnego 
  • Czerwone serce z żółtą linią tętnaOpieka koordynowana
  • Niebiesko-szary mikroskop, który nawiązuje do badań laboratoryjnychFizjoterapia
  • Symbol strzykawki nawiązujący do szczepień.Medycyna estetyczna

Podstawowa opieka zdrowotna (POZ) dopasowana do Twoich potrzeb

Witamy serdecznie w przychodni Alma Med Boćki, gdzie dbamy o Twoje zdrowie z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza placówka medyczna jest miejscem, gdzie troszczymy się o pacjentów, zapewniając kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Alma Med Boćki mieści się w malowniczej miejscowości Boćki, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza przychodnia oferuje dogodną lokalizację, łatwy dostęp i przyjazne otoczenie, abyś czuł się komfortowo od pierwszej chwili. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług medycznych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Wnętrzne przychodni Alma Med z dużym logo na drewnianej ścianie, w centrum zdjęcia znajduje się kącik dla dzieci z zabawkami, w tle widać recepcję

Dlaczego warto wybrać Centrum Medyczne Alma Med?

Sprawdź, jak nasze nowoczesne podejście do leczenia pozwala nam zadbać o zdrowie i wygodę pacjentów!

Posiadamy Certyfikat Jakości Ministra Zdrowia

Opieka koordynowana

Jako jedna z pierwszych przychodni w Polsce oferujemy Opiekę Koordynowaną –  innowacyjny model opieki nad pacjentami z chorobami przewlekłymi.

Doświadczenie

W ALMA MED ciągle poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności. Znajdziesz u nas specjalistów z różnych dziedzin medycyny – m.in. lekarzy rodzinnych, radiologów, dietetyków czy fizjoterapeutów.

Łatwy kontakt

Problem z dodzwonieniem się? W ALMA MED nie musisz się o to obawiać! Nasza przychodnia ma aż 92% odebranych połączeń. Posiadamy także system call-back, dzięki któremu oddzwaniamy w 15 minut!

Wizyty bez kolejki

Oferujemy możliwość wygodnego umawiania wizyt poprzez wypełnienie e-formularza lub kontakt telefoniczny. Pacjentów zapisujemy na konkretną godzinę, dzięki czemu nie musisz już stać w kolejce do specjalisty!

Dyspozycyjność

Twój komfort jest dla nas ważny, dlatego stawiamy na sprawną organizację pracy, aby zminimalizować czas oczekiwania na wizytę.

Udogodnienia

Chcemy maksymalnie ułatwić wszystkim korzystanie z opieki zdrowotnej, dlatego nasza przychodnia jest w pełni dostosowana do osób niepełnosprawnych.

Zostań pacjentem przychodni NFZ Alma Med w malowniczych Boćkach 

Znajdując się w urokliwej miejscowości Boćki, nasza przychodnia Alma Med korzysta z wyjątkowej lokalizacji, by stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne doświadczenie opieki zdrowotnej. To nie tylko miejsce medyczne, to przestrzeń, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a natura otacza nas swoim spokojem.

Wybierając Alma Med w Boćkach, wybierasz nie tylko opiekę zdrowotną, ale także spokój, harmonię i bliskość natury. Dla nas każdy pacjent jest ważny, a malownicza lokalizacja Boćek tworzy inspirujące tło dla Twojego zdrowia. Zadzwoń do nas już dzisiaj i doświadcz unikalnej atmosfery opieki zdrowotnej w sercu Boćek!

Korytarz przychodni Alma Med z drzwiami w kolorze drewna, ściana z lewej strony pokryta jest tapetą z roślinnym motywem w monochromatycznych kolorach, reszta ścian w kolorze białymBudynek przychodni Alma Med z logo nad wejściem, na oknach przyklejona jest folia z bobasem, co nawiązuje do medycyny rodzinnej.
1200

Pacjentów objętych opieką koordynowaną

4,9/5

Średnia ocena usług

92%

Procent odebranych połączeń

Centrum Medyczne Alma Med – gdzie nas znajdziesz?

NZOZ ALMA MED sp. z o.o. – Boćki

ul. Grunwaldzka 1, 17-111 Boćki

+48 85 731 31 43

bocki@centrum-almamed.pl

NZOZ ALMA MED sp. z o.o. – Bielsk Podlaski

ul. Mickiewicza 108 A, 17-100, 
Bielsk Podlaski

+48 45 959 55 44

bielsk@centrum-almamed.pl

Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą Ci najszybciej, jak to możliwe.

Skontaktuj się z nami

Opieka Koordynowana w Alma Med

Jako jedna z pierwszych przychodni w Polsce oferujemy Opiekę Koordynowaną. To innowacyjny model opieki nad pacjentami z chorobami przewlekłymi.

Lekarz w białym fartuchu, trzymający w dłoniach tablet. Siedzi przy drewnianym biurku, na którym znajduje się stetoskop, termometr, dokumenty i szklanka wody

Indywidualny Plan Opieki Medycznej

Kobieta w sportowym stroju, która przygotowuje zdrowy posiłek. Na blacie stoi mikser, dzbanek z mlekiem, deska do krojenia i świeże owoce

Opieka 
dietetyka

Pielęgniarka w maseczce, białym fartuchu i niebieskich rękawiczkach ze stetoskopem na szyi, która trzyma w ręku strzykawkę oraz dziewczynka w maseczce

Konsultacje kardiologiczne

Kobieta leżąca na leżance lekarskiej i lekarz radiolog w białym fartuchu, który przeprowadza badanie USG tarczycy

Konsultacje endokrynologiczne

Bezpłatne programy profilaktyczne

W Alma Med przykładamy szczególną wagę do profilaktyki. Zachęcamy do sprawdzenia oferty programów profilaktycznych w naszym Centrum Medycznym.

Umów wizytę

Wczesna diagnoza zwiększa szanse na całkowite wyleczenie nawet o:

70%

Zdrowie w pigułce

Na naszym blogu dzielimy się wartościową wiedzą z zakresu zdrowia i profilaktyki. Odkryj porady lekarzy i dowiedz się, jak zadbać o siebie i swoich bliskich!

26 lutego 2024

Czym jest szybka diagnostyka na miejscu? Badania obrazowe i testy antygenowe

4 lutego 2024

Czym jest profilaktyka chorób układu krążenia (CHUK) POZ? Program profilaktyczny i bezpłatne badania

Dowiedz się więcej