Przejdź do treści

|

Pon – Pt: 8.00 – 18.00

Alina Białozierska

Pielęgniarka

Uśmiechnięta kobieta w krótkich włosach w ciemnym uniformie na szarym tle
Niebieski symbol biretu nawiązujący do wykształcenia medycznego.

Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku

Poznaj mnie lepiej

Oprócz studiów pielęgniarskich ukończyłam również szereg kursów kwalifikacyjnych oraz specjalistycznych. Mam duże doświadczenie zawodowe – zdobyte min. w zakładzie opiekuńczo-leczniczym w Bielsku Podlaskim, w domu opieki w Nurcu oraz w przychodni Alma Med.

Wolne chwile spędzam aktywnie – na wycieczkach rowerowych.

Pielęgniarka w gabinecie lekarskim, która trzyma tablicę do badania wzroku, po lewej stronie tyłem stoi pacjentka w czerwonej bluzce

W czym mogę Ci pomóc?

Poza byciem pielęgniarką w Alma Med, pełnię również rolę pielęgniarki szkolnej w Boćkach i Andryjankach, przez co mam świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Pielęgniarka w niebieskim uniformie i ze stetoskopem na szyi, która niesie pacjentowi przygotowaną dawkę leków i wodę

Poznaj opinie moich pacjentów

Paweł Z.

Polecam, profesjonalna obsługa, estetyczne wnętrza, aplikacja w której mam wgląd w swoje wizyty i recepty. Umówiona wizyta na daną godzinę, rzeczywiście miała miejce o tej godzinie, nie musiałem czekać w kolejce.

Madzik

Bardzo polecam centrum medyczne ALMA MED w Boćkach. Personel był niesamowicie przyjazny i pomocny, co bardzo ułatwiło mi wizytę. Od samego początku czułam się dobrze zorientowana i w pełni poinformowana na temat mojego stanu zdrowia i procedur, które były mi oferowane. Pomieszczenia były czyste i schludne, a wyposażenie i sprzęt medyczny nowoczesny. Nie czekałam długo na moją wizytę. Poleciłabym go każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki medycznej, w przyjaznej i wygodnej atmosferze.

Bogusław M.

Cala druzyna pracujaca w przychodni jest przyjaznie nastawiona do pacjenta i chetnie udziela wszelkich niezbednych porad, a to jest bardzo wspierajace, jesli czujemy sie dobrze traktowani. Bardzo dziekuje z wielkim uznaniem i szacunkiem Maria i Boguslaw B.

Podobni specjaliści

Uśmiechnięta pielęgniarka z krótkimi blond włosami w ciemnym uniformie na szarym tle

Janina Wojeńska

Pielęgniarka

Dowiedź się więcej
Uśmiechnięta blondynka w ciemnym uniformie na szarym tle

Adriana Gulko

Pielęgniarka

Dowiedź się więcej